
Conducerea Universității din Oradea s-a întâlnit cu reprezentații presei locale
iul. 1, 2021, 0 Comentarii
Reprezentanții conducerii Universității din Oradea, rector prof. univ. dr. habil. Constantin Bungău, prorector prof. univ. dr. Sanda Filip și prorector conf. univ. dr. habil. Sorin Borza, s-au întâlnit miercuri, 30 iulie 2021, cu reprezentații presei locale, pentru prima dată în acest an pandemic, față în față. Rectorul Universității din Oradea a ținut, încă de la



























