Du-te la …
UZP Bihor on YouTubeFeed RSS

Oferte de locuri de muncă în agricultură, pentru Danemarca şi Portugalia


La solicitarea partenerilor EURES şi a angajatorilor europeni, Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă Bihor organizează la Oradea, în cursul lunii februarie 2016, o selecţie, pentru recrutarea de lucrători români necalificaţi, în sectorul agricol din Danemarca şi Portugalia.

Angajatorul oferă 300 de locuri de muncă în Danemarca şi 100, în Portugalia, unde deţine o filială a firmei daneze.

Dintre cerinţele solicitate de angajator, pentru ocuparea acestor posturi, amintim: vârsta minimă de 18 ani, experienţă în muncă agricolă, element care constituie avantaj, rezistenţă la munca fizică grea, indiferent de climă, cunoştinţe de limbă engleză, de nivel minim.

Persoanele  interesate pentru ocuparea acestor posturi, cu domiciliul în judeţul Bihor, se pot adresa consilierului EURES, doamna Simona Burdean, de la Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă Bihor, din Oradea, situată pe strada Transilvaniei, nr. 2.

Termenul limită de depunere a documentelor este 1 februarie 2016 (CV model EUROPAS în limba română sau engleză, în format electronic) .

   BEKESI CSABA,  Director Executiv AJOFM Bihor

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *